etcsnlenfifrdeelitlvltnoplrusrskslessv

Bussifirma Täitsamehe Bussid OÜ on peamiselt bussifirma, kust saab reisideks tellida erinevates suurustes korrusbusse, reisibusse ja väikebusse.

Kui tavaliselt on bussid reisimiseks, siis Täitsamees pakub ka busse erinevateks eesmärkideks, restoranibuss, saunabuss, retro ehk showbuss – mis ei olegi bussiga sõitmise klassikalised viisid.

1998 neyplan 083bym260KORRUSBUSSID EHK KAHEKORRUSELISED REISIBUSSID
Täitsamehe Bussid OÜ on Eestis üks ainulaadsemaid bussifirmasid – kuna meil on ainukesena teile pakkuda suuri korrusbusse, mis mahutavad peale 73 – 87 reisijat.

REISIBUSSID585art2

Kui tavapäraselt on Reisibussid kuni 50 reisijakohaga, ka Täitsamehed busside pargis on selliseid reisibusse täiesti olemas aga taas on meil midagi enamat pakkuda, mida Eestis teistest firmadest ei leidu. Meil on reisibusse, mis mahutavad 54, 57 ja isegi 64 reisijat.

SAUNABUSSID1 sb007 260

Ei ole firmapidu mingi pidu kui pole sauna. Kuid kui firmapeo asukohas saun puudub, siis on kaks varianti! Esiteks tuleb pidu pidada ilma saunata, mis pole sugugi lõbus või teiseks – tuleb tellida Täitsamehe Bussid bussipargist saunabussid. Meil on lausa kaks saunabussi ja lisaks veel privaatsemale seltskonnale saame pakkuda sauna, mille võite ise oma järelhaagisega kohale tuua.

VÄIKEBUSSID 
Kui aga tõesti seltskonda on väga vähe, saab Täitsamehe Bussidelt ja tema partneritelt tellida erinevates suurustes väikebusse. Väikebussid on väikesed reisi bussid kuhu mahub 10 – 25 reisijat.