637aog ban

Kui te oleksite bussijuht ja teile antakse buss - kus pole roolivõimu, mis sõidab 75 kilomeetrit tunnis ja millel on punased nahkistmed, kuhu mahub 22 reisijat. See ongi RETRO.

Kas te olete kuulnud kuidas teie emad - isad või vanaemad ja vanaisad NSVLi ajal bussiga sõitsid? Sellist nostalgiat on täna väga raske saada, kuid bussifirma Täitsamehe Bussid on sammuti vanakooli bussifirma ja meie bussipargis on olemas just selline buss - mis vanasti peatas iga piimapuki juures ja millega on paljud koolilapsed kooli saanud ning vanaemad - vanaisad sohvoosi peole!

retro03600

retro04600

retro02600

retro08600

retro01600

retro05600

retro07600

1989 GAVS

 

1 sb008
TÄITSAMEHE SAUNABUSS

saun600

Teie firmal on tulemas tõeline pidu. Soovite rentida asukoha mis oleks ideaalne. Kuid ideaalist jääb üks asi puudu – saun!

See ei ole enam probleem. Tuleb lihtsalt helistada bussifirmasse Täitsamehe Bussid ja saunad tulevad ise sinna – kuhu teil vaja on, kasvõi sõna otseses mõttes “metsa!”

Täitsamehe Bussid OÜ bussipargis on kaks suurt reisibussi mis on ümber ehitatud saunaks. 

Kui aga seltskond on ülimalt väike, ainult mõned inimesed – et päris bussi just poleks vaja, siis saab tellida mobiilse saunahaagise või vajadusel see ise oma autoga kohale tuua!

4 sb006
1 sb004

buss3 600

Bussifirma Täitsamehe Bussid OÜ pargis on peamiselt suured bussid. Neist suurimad on kahekorruselised reisibussid mis võtavad pardale 64 - 87 reisijat.

Oma uusimat XXL Neoplan bussi nimetame ise hellitavalt restoran disko bussiks - sest siin bussis on olemas lõbusaks reisimiseks palju lisavõimalusi koguni 76+3-le reisijale.

1998 neyplan 083bym260

631bnv

reisibussid

Tavapäraselt on üks reisibuss kuni 50 reisijakohaga, siis bussifirma Täitsamehe Bussid OÜ bussipargis on aga pakkuda oma bussitellijatele mitmete erinevate suurustega reisibusse. Meie suurim reisibuss võtab pardale 64 reisijat, kuid on ka lisaks pakkuda 57 ja 54 kohalised.

See on ikka kõik selleks et ka busside tellija sõbrad ja sõprade sõbrad ilusasti mahuksid ühte suurde bussi ära!

585art2

Bussifirma Täitsamehe Bussid OÜ on peamiselt bussifirma, kust saab reisideks tellida erinevates suurustes korrusbusse, reisibusse ja väikebusse.

Kui tavaliselt on bussid reisimiseks, siis Täitsamees pakub ka busse erinevateks eesmärkideks, restoranibuss, saunabuss, retro ehk showbuss – mis ei olegi bussiga sõitmise klassikalised viisid.

KORRUSBUSSID EHK KAHEKORRUSELISED REISIBUSSID
Täitsamehe Bussid OÜ on Eestis üks ainulaadsemaid bussifirmasid – kuna meil on ainukesena teile pakkuda suuri korrusbusse, mis mahutavad peale 73 – 87 reisijat.

945BHD 260REISIBUSSID

Kui tavapäraselt on Reisibussid kuni 50 reisijakohaga, ka Täitsamehed busside pargis on selliseid reisibusse täiesti olemas aga taas on meil midagi enamat pakkuda, mida Eestis teistest firmadest ei leidu. Meil on reisibusse, mis mahutavad 54, 57 ja isegi 64 reisijat.

SAUNABUSSID

Ei ole firmapidu mingi pidu kui pole sauna. Kuid kui firmapeo asukohas saun puudub, siis on kaks varianti! Esiteks tuleb pidu pidada ilma saunata, mis pole sugugi lõbus või teiseks – tuleb tellida Täitsamehe Bussid bussipargist saunabussid. Meil on lausa kaks saunabussi ja lisaks veel privaatsemale seltskonnale saame pakkuda sauna, mille võite ise oma järelhaagisega kohale tuua.

VÄIKEBUSSID 
Kui aga tõesti seltskonda on väga vähe, saab Täitsamehe Bussidelt ja tema partneritelt tellida erinevates suurustes väikebusse. Väikebussid on väikesed reisi bussid kuhu mahub 10 – 25 reisijat.